Prekių Grąžinimas

Ačiū, kad apsiperkate UAB KASIMA. Tikimės, kad esate patenkinti savo pirkiniais. Tačiau, jei dėl bet kurios priežasties nesate patenkinti produktu/-ais, kuriuos gavote, kai kuriais atvejais galite jį/juos grąžinti mainais į pinigų grąžinimą, e. parduotuvės kreditą arba kitą/-us produktą/-us. Žemiau rasite UAB KASIMA grąžinimo politiką.

 

Grąžinimas:

Prekės turi būti grąžinamos per 14 dienų nuo įsigijimo datos. Visi produktai turi būti nauji ir nenaudoti, su visais originaliais priedais ir detalėmis. Įsigytos naudotos prekės nėra grąžinamos.

 

Grąžinimo procesas:

Norint grąžinti prekę susisiekite su E-Komercijos vadybininku – e-commerce@kasima.lt arba su Komercijos vadovu – sales@kasima.lt iš kurių Jūs gausite prekės grąžinimo aktą. Jį užpildžius grąžinkite prekę adresu:

UAB KASIMA

Mažeikių g. 17A

Telšiai, LT-87101

Lietuva

Jūsų demesiui: už prekių grąžinimą ir išlaidas susijusias su prekių grąžinimu esate atsakingas Jūs.

 

Pinigų grąžinimas ir prekių pakeitimas:

Prekei sugrįžus į UAB KASIMA ir įsitikinus, kad ji atitinka sąlygas nurodytas skiltyje “Grąžinimas”, mes pradėsime vykdyti pinigų grąžinimą ar prekių pakeitimą. Procesas gali užtrukti iki 20 darbo dienų, tačiau kai kuriais prekių pakeitimo atvejais, tai gali užtukti ir ilgiau. Apie tai Jus informuos mūsų komandos nariai.

 

Išskirtiniai atvejai:

Išskirtiniais atvejais prekių grąžinimo taisyklės ir tvarkos numatytos šiame dokumente gali būti netaikomos ar koreguojamos atsižvelgiant į LR įstatymų numatytą tvarką. Dėl išskirtinių atvejų su Jumis susisieks mūsų komandos nariai.