Privatumo Politika

Šioje skiltyje galite susipažinti su UAB Kasima Privatumo Politika ir joje įvardintomis sekcijomis.

Atnaujinta 2021-07-07

 

„Kasima“ („mes“ arba „mūsų“) yra įsipareigojusi apsaugoti jūsų privatumą. Šioje privatumo politikoje paaiškinta, kaip „Kasima“ renka, naudoja ir atskleidžia jūsų asmeninę informaciją.

 

Ši privatumo politika taikoma mūsų svetainei ir su ja susijusiems padomeniams (kartu - „Paslauga“) kartu su „Kasima“ programėle. Naudodamiesi mūsų Paslaugomis, jūs patvirtinate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate su mūsų asmeninės informacijos rinkimu, saugojimu, naudojimu ir atskleidimu, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje ir mūsų paslaugų teikimo sąlygose.

 

Apibrėžimai ir pagrindiniai terminai

 

Siekiant padėti kuo aiškiau paaiškinti šioje privatumo politikoje nurodytus dalykus, kiekvieną kartą, kai daroma nuoroda į bet kurį iš šių terminų, jie yra griežtai apibrėžti taip:

 

 -Slapukas: nedidelis duomenų kiekis, kurį sugeneruoja svetainė ir išsaugo jūsų žiniatinklio naršyklė. Jis naudojamas jūsų naršyklei identifikuoti, analizei teikti, informacijai apie jus įsiminti, pvz., Jūsų kalbos nuostatai ar prisijungimo informacijai.

-Įmonė: kai šioje politikoje minima „Įmonė“, „mes“ arba „mūsų“, tai reiškia UAB „Kasima“, (Mažeikių g. 17A, Telšiai, Lietuva), kuri yra atsakinga už jūsų informaciją pagal šią privatumo politiką.

 -Šalis: kur yra „Kasima“ ar „Kasima“ savininkai/steigėjai, šiuo atveju – Lietuva.

 -Klientas: reiškia įmonę, organizaciją ar asmenį, kuris prisiregistruoja naudoti „Kasima“ paslaugas santykiams su jūsų vartotojais ar paslaugų vartotojais tvarkyti.

 -Įrenginys: bet koks prie interneto prijungtas įrenginys, pvz., telefonas, planšetinis kompiuteris, kompiuteris ar bet koks kitas įrenginys, kurį galima naudoti norint apsilankyti „Kasima“ internetinėje svetainėje ir naudotis paslaugomis.

 -IP adresas: kiekvienam prie interneto prijungtam įrenginiui priskiriamas numeris, žinomas kaip interneto protokolo (IP) adresas. Šie skaičiai paprastai priskiriami geografiniams blokams. IP adresas dažnai gali būti naudojamas nustatyti vietą, iš kurios įrenginys jungiasi prie interneto.

-Personalas: reiškia asmenis, kurie dirba „Kasima“ arba yra nusamdyti pagal sutartį teikti paslaugas vienos iš šalių vardu.

 -Asmens duomenys: bet kokia informacija, kuri tiesiogiai, netiesiogiai arba susijusi su kita informacija, įskaitant asmens identifikacinį kodą, leidžia identifikuoti fizinį asmenį.

 -Paslauga: reiškia „Kasima“ teikiamas paslaugas, aprašytas santykinėse sąlygose (jei yra) ir šioje platformoje.

-Trečiųjų šalių paslauga: reiškia reklamuotojus, konkurso rėmėjus, reklaminius ir rinkodaros partnerius ir kitus, kurie teikia mūsų turinį arba kurių produktai ar paslaugos, mūsų manymu, gali jus sudominti.

-Svetainė: “Kasima” svetainė, kurią galima pasiekti per šį URL: http://kasima.lt

-Jūs: asmuo ar subjektas, registruotas „Kasima“ internetinėje svetainėje, kuris/-i naudojasi Paslaugomis.

 

 

Kokią informaciją renkame?

 

Mes renkame informaciją iš Jūsų, kai lankotės mūsų svetainėje, užsiregistruojate mūsų svetainėje, pateikiate užsakymą, užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškį, atsakote į apklausą arba užpildote formą.

 

  -Vardas/Vartotojo vardas

  -Telefono numeriai

  -El. Pašto adresai

  -Atsiskaitymo adresai

 

Mes taip pat renkame informaciją iš mobiliųjų įrenginių, kad galėtume geriau naudotis, nors šios funkcijos yra visiškai neprivalomos:

 

Kaip naudojame surinktą informaciją?

 

Bet kokia iš jūsų renkama informacija gali būti naudojama vienu iš šių būdų:

 

 -Suasmeninti savo patirtį (Jūsų informacija padeda mums geriau reaguoti į Jūsų individualius poreikius).

 -Norėdami patobulinti savo svetainę (mes nuolat stengiamės tobulinti savo svetainių pasiūlymus, remdamiesi informacija ir atsiliepimais, kuriuos gauname iš Jūsų).

 -Pagerinti klientų aptarnavimą (Jūsų informacija padeda mums efektyviau reaguoti į Jūsų užklausas ir poreikius).

 -Sandoriams apdoroti.

 -Administruoti konkursą, reklamą, apklausą ar kitą svetainės funkciją.

 -Periodiškai siųsti El. Laiškus.

 

 

Kada „Kasima“ naudoja galutinio vartotojo informaciją iš trečiųjų šalių?

 

„Kasima“ rinks galutinio vartotojo duomenis, būtinus „Kasima“ paslaugoms teikti mūsų klientams.

 

Galutiniai vartotojai gali savanoriškai pateikti mums informaciją, kurią jie paskelbė socialinių tinklų svetainėse. Jei pateiksite mums tokią informaciją, galime rinkti viešai prieinamą informaciją iš Jūsų nurodytų socialinių tinklų svetainių. Lankydamiesi šiose svetainėse ir keisdami privatumo nustatymus galite valdyti, kiek Jūsų informacijos viešai prieinama socialinių tinklų svetainėse.

 

 

Kada „Kasima“ naudoja trečiųjų šalių klientų informaciją?

 

Kai Jūs su mumis susisiekiate, mes gauname tam tikrą informaciją iš trečiųjų šalių. Pavyzdžiui, kai pateikiate mums savo el. pašto adresą, norėdami parodyti susidomėjimą tapti „Kasima“ klientu, mes gauname informaciją iš trečiosios šalies, kuri teikia automatines „Kasima“ sukčiavimo aptikimo paslaugas. Taip pat retkarčiais renkame informaciją, kuri yra viešai prieinama socialinių tinklų svetainėse. Lankydamiesi šiose svetainėse ir keisdami privatumo nustatymus galite valdyti, kiek Jūsų informacijos viešai paskelbia socialinės žiniasklaidos svetainės.

 

Ar dalijamės surinkta informacija su trečiosiomis šalimis?

 

Mes galime dalintis surinkta informacija, tiek asmenine, tiek neasmenine, su trečiosiomis šalimis, tokiomis kaip reklamuotojai, konkurso rėmėjai, reklaminiai ir rinkodaros partneriai ir kiti, kurie teikia mūsų turinį arba kurių produktai ar paslaugos, mūsų manymu, gali Jus sudominti. Taip pat galime ja dalintis su esamomis ir būsimomis susijusiomis įmonėmis, bei verslo partneriais, o jei dalyvaujame susijungime, turto pardavime ar kitame verslo perorganizavime, taip pat galime bendrinti ar perduoti Jūsų asmeninę ir neasmeninę informaciją savo suinteresuotiems įpėdiniams.

 

Mes galime pasitelkti patikimus trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, kad jie atliktų funkcijas ir teiktų mums paslaugas, pvz., mūsų serverių ir svetainės prieglobą ir priežiūrą, duomenų bazių saugojimą ir valdymą, el. pašto valdymą, rinkodarą, kredito kortelių apdorojimą, klientų aptarnavimą ir užsakymų vykdymą  dėl produktų ir paslaugų, kuriuos galite įsigyti svetainėje. Tikėtina, kad mes dalinsimės Jūsų asmenine informacija ir galbūt neasmenine informacija su šiomis trečiosiomis šalimis, kad jos galėtų teikti šias paslaugas mums ir Jums.

 

Mes galime bendrinti savo žurnalo failo duomenų dalis, įskaitant IP adresus analizės tikslais su trečiosiomis šalimis, pvz., žiniatinklio analizės partneriais, programų kūrėjais ir skelbimų tinklais. Jei jūsų IP adresas yra bendrinamas, jis gali būti naudojamas bendrai vietai ir/ar kitai technografijai įvertinti, pvz., ryšio greičiui, ar lankėtės svetainėje bendrai naudojamoje vietoje ir įrenginio, naudojamo svetainei aplankyti, tipui. Jie gali kaupti informaciją apie mūsų reklamą ir tai, ką matote svetainėje, o tada mums ir mūsų reklamuotojams atlikti auditą, tyrimus ir ataskaitas.

 

Mes taip pat galime atskleisti asmeninę ir neasmeninę informaciją apie Jus vyriausybės ar teisėsaugos pareigūnams ar privačioms šalims, nes, savo nuožiūra, manome, kad tai būtina ar tinkama norint atsakyti į pretenzijas, teisinį procesą (įskaitant šaukimus), siekiant apsaugoti mūsų trečiosios šalies teises ir interesus, visuomenės ar bet kurio asmens saugumą, kad būtų užkirstas kelias bet kokiai neteisėtai, neetiškai ar neteisiškai vykdomai veiklai arba ji būtų nutraukta, arba kitaip būtų laikomasi galiojančių teismo nurodymų, įstatymų, taisyklių ir kitų teisės aktų.

 

 

Kur ir kada informacija renkama iš klientų ir galutinių vartotojų?

 

„Kasima“ rinks asmeninę informaciją, kurią Jūs mums pateikiate. Mes taip pat galime gauti asmeninę informaciją apie Jus iš trečiųjų šalių, kaip aprašyta aukščiau.

 

 

Kaip mes naudojame jūsų el. Pašto adresą?

 

Pateikdami savo el. pašto adresą šioje svetainėje, jūs sutinkate gauti el. laiškus iš mūsų. Savo dalyvavimą bet kuriame iš šių el. pašto sąrašų galite bet kada atšaukti spustelėdami atsisakymo nuorodą arba kitą atsisakymo parinktį, įtrauktą į atitinkamą el. laišką. El. Laiškus siunčiame tik tiems žmonėms, kurie įgaliojo mus susisiekti tiesiogiai arba per trečiąją šalį. Mes nesiunčiame nepageidaujamų komercinių el. laiškų, nes nekenčiame šlamšto taip, kaip jūs. Pateikdami savo el. pašto adresą taip pat sutinkate leisti mums naudoti jūsų el. pašto adresą klientų auditorijos taikymui tokiose svetainėse kaip „Facebook“, kur rodome pasirinktinę reklamą konkretiems žmonėms, pasirinkusiems gauti iš mūsų pranešimus. El. pašto adresai, pateikti tik per užsakymų apdorojimo puslapį, bus naudojami tik tam, kad atsiųstų jums informaciją ir atnaujinimus, susijusius su Jūsų užsakymu. Tačiau, jei tą patį el. pašto adresą mums pateikėte kitu būdu, galime jį naudoti bet kokiems šioje Politikoje nurodytiems tikslams. Pastaba: jei bet kuriuo metu norite atsisakyti būsimų el. laiškų prenumeratos, kiekvieno laiško apačioje pateikiame išsamias atsisakymo instrukcijas.

 

 

Kiek laiko mes saugome jūsų informaciją?

 

Mes saugome Jūsų informaciją tik tol, kol mums to reikia, kad galėtume jums pateikti „Kasima“ pasiūlymus ir įvykdyti šioje politikoje aprašytus tikslus. Tai taip pat taikoma visiems, su kuriais dalijamės Jūsų informacija ir kurie teikia paslaugas mūsų vardu. Kai mums nebereikia naudoti Jūsų informacijos ir mums nereikia jos saugoti, kad laikytumėmės teisinių ar reguliavimo įsipareigojimų, mes arba pašalinsime ją iš savo sistemų, arba nuasmeninsime, kad negalėtume Jūsų identifikuoti.

 

Kaip mes saugome jūsų informaciją?

 

Mes įgyvendiname įvairias saugumo priemones, kad išlaikytume Jūsų asmeninės informacijos saugumą, kai Jūs pateikiate užsakymą arba įvedate, pateikiate ar pasiekiate savo asmeninę informaciją. Siūlome saugaus serverio benefisą. Visa pateikta neskelbtina/kredito informacija yra perduodama naudojant „Secure Socket Layer“ (SSL) technologiją, o po to užšifruojama į mūsų mokėjimų vartų teikėjų duomenų bazę, kad ją galėtų pasiekti tik asmenys, turintys specialias prieigos prie tokių sistemų teises, ir privalo išlaikyti informaciją konfidencialią. Po operacijos jūsų asmeninė informacija (kredito kortelės, socialinio draudimo numeriai, finansai ir kt.) niekada nebus išsaugoti. Tačiau mes negalime užtikrinti ar garantuoti absoliučios, bet kokios informacijos, kurią perduodate „Kasimai“, saugumo ar garantuoti, kad jūsų informacija apie Paslaugą negali būti prieinama, atskleista, pakeista ar sunaikinta pažeidžiant bet kurį mūsų fizinį, techninį ar valdymo apsaugos priemones.

 

 

Ar mano informacija gali būti perduota kitoms šalims?

 

„Kasima“ yra įregistruota Lietuvoje. Informacija, surinkta per mūsų svetainę, tiesiogiai bendraujant su Jumis arba naudojantis mūsų pagalbos paslaugomis, kartais gali būti perduodama mūsų biurams ar personalui arba trečiosioms šalims, esančioms visame pasaulyje, ir gali būti peržiūrėta ir priglobta bet kur pasaulyje, įskaitant šalis, kurios gali neturėti bendro taikymo įstatymų, reglamentuojančių tokių duomenų naudojimą ir perdavimą. Kiek leidžia taikytini įstatymai, naudodamiesi bet kuriais iš aukščiau paminėtų dalykų, Jūs savanoriškai sutinkate, kad tokia informacija būtų perduodama ir talpinama tarpvalstybiniu mastu.

 

 

Ar per „Kasima“ paslaugą surinkta informacija yra saugi?

 

Imamės atsargumo priemonių, kad apsaugotume Jūsų informacijos saugumą. Mes turime fizines, elektronines ir valdymo procedūras, padedančias apsaugoti, užkirsti kelią neteisėtai prieigai, išlaikyti duomenų saugumą ir teisingai naudoti Jūsų informaciją. Tačiau nei žmonės, nei apsaugos sistemos nėra patikimos, įskaitant šifravimo sistemas. Be to, žmonės gali padaryti tyčinius nusikaltimus, klysti arba nesilaikyti politikos. Todėl, nors ir dedame pagrįstas pastangas, kad apsaugotume Jūsų asmeninę informaciją, negalime garantuoti visiško jos saugumo. Jei taikytina teisė numato bet kokią neatsisakomą pareigą apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją, sutinkate, kad tyčinis nusižengimas bus standartai, naudojami vertinant, kaip laikomės šios pareigos.

 

 

Ar galiu atnaujinti ar pataisyti savo informaciją?

 

Teisės, kurias turite reikalauti atnaujinti ar pataisyti „Kasima“ renkamą informaciją, priklauso nuo Jūsų santykių su „Kasima“. Personalas gali atnaujinti ar pataisyti savo informaciją, kaip nurodyta mūsų vidinėje įmonės užimtumo politikoje.

 

Klientai turi teisę prašyti apriboti tam tikrą asmenį identifikuojančios informacijos naudojimą ir atskleidimą, kaip nurodyta toliau. Galite susisiekti su mumis, kad (1) atnaujintumėte ar pataisytumėte savo asmens tapatybę identifikuojančią informaciją, (2) pakeistumėte nuostatas, susijusias su ryšiais ir kita informacija, kurią gaunate iš mūsų, arba (3) ištrintumėte asmens tapatybę identifikuojančią informaciją, saugomą mūsų svetainės sistemose (atsižvelgiant į šią pastraipą), panaikindami savo paskyrą. Tokie atnaujinimai, taisymai, pakeitimai ir ištrynimai neturės jokios įtakos kitai mūsų saugomai informacijai ar informacijai, kurią mes pateikėme trečiosioms šalims pagal šią privatumo politiką prieš tokį atnaujinimą, taisymą, pakeitimą ar ištrynimą. Kad apsaugotume jūsų privatumą ir saugumą, mes galime imtis pagrįstų veiksmų (pvz., paprašyti unikalaus slaptažodžio), kad patvirtintume jūsų tapatybę prieš suteikdami jums prieigą prie profilio ar atlikdami pataisymus. Jūs esate atsakingi už savo unikalaus slaptažodžio ir paskyros informacijos slaptumą bet kuriuo metu.

 

Turite žinoti, kad technologiškai neįmanoma pašalinti visų Jūsų pateiktos informacijos įrašų mums iš mūsų sistemos. Poreikis kurti atsargines mūsų sistemų atsargines kopijas, kad būtų apsaugota informacija nuo netyčinio praradimo, reiškia, kad jūsų informacijos kopija gali būti neištrinamos formos, kurią mums bus sunku arba neįmanoma rasti. Nedelsiant, gavus Jūsų užklausą, visa asmeninė informacija, saugoma mūsų aktyviai naudojamose duomenų bazėse ir kitose lengvai ieškomose laikmenose, bus atnaujinta, pataisyta, pakeista arba ištrinta, kai tik įmanoma ir kiek tai pagrįstai ir techniškai įmanoma.

 

Jei esate galutinis vartotojas ir norite atnaujinti, ištrinti ar gauti bet kokią informaciją apie Jus, tai galite padaryti susisiekę su organizacija, kurios klientas esate.

Personalas

 

Jei esate „Kasima“ darbuotojas ar pareiškėjas, mes renkame informaciją, kurią jūs savanoriškai mums pateikiate. Surinktą informaciją naudojame žmogiškųjų išteklių tikslais, kad galėtume administruoti išmokas darbuotojams ir tikrinti pareiškėjus.

 

Galite susisiekti su mumis, kad (1) atnaujintumėte ar pataisytumėte savo informaciją, (2) pakeistumėte savo nuostatas dėl komunikacijos ir kitos informacijos, kurią gaunate iš mūsų, arba (3) gautumėte su jumis susijusios informacijos įrašą. Tokie atnaujinimai, taisymai, pakeitimai ir ištrynimai neturės jokios įtakos kitai mūsų saugomai informacijai ar informacijai, kurią mes pateikėme trečiosioms šalims pagal šią privatumo politiką prieš tokį atnaujinimą, taisymą, pakeitimą ar ištrynimą.

 

 

Verslo pardavimas

 

Mes pasiliekame teisę perduoti informaciją trečiajai šaliai, kai parduodamas, sujungiamas ar kitaip perleidžiamas visas arba iš esmės visas „Kasima“ ar bet kurios iš jos įmonių (kaip apibrėžta čia) turtas arba ta „Kasima“ ar bet kuri jos įmonė, su kuria susijusi Paslauga, arba tuo atveju, jei mes nutrauksime savo verslą arba pateiksime peticiją arba pateiksime prieš mus peticiją dėl bankroto, reorganizavimo ar panašios procedūros, su sąlyga, kad trečioji šalis sutinka laikytis šios privatumo politikos sąlygų.

 

 

Filialai

 

Mes galime atskleisti informaciją (įskaitant asmeninę informaciją) apie Jus mūsų įmonių filialams. Šios privatumo politikos tikslais „įmonės filialas“ reiškia bet kurį asmenį ar subjektą, kuris tiesiogiai ar netiesiogiai kontroliuoja, yra kontroliuojamas arba yra bendrai kontroliuojamas su „Kasima“, nepriklausomai nuo to, ar tai yra nuosavybė, ar kita, bet kuri su Jumis susijusi informacija, kurią mes teikiame savo įmonių filialams, bus tvarkomi tų įmonių filialų pagal šios privatumo politikos sąlygas.

 

 

Reglamentuojantys teisės aktai

 

Ši privatumo politika yra reglamentuojama Lietuvos įstatymų, neatsižvelgiant į jos įstatymų kolizijos nuostatas. Jūs sutinkate su išimtine teismų jurisdikcija, susijusia su bet kokiais veiksmais ar ginčais, kylančiais tarp šalių pagal šią privatumo politiką arba dėl jos, išskyrus tuos asmenis, kurie gali turėti teisę reikšti pretenzijas pagal privatumo skydą arba Šveicarijos ir JAV sistemą.

 

Šią Sutartį ir jūsų naudojimąsi svetaine reglamentuoja Lietuvos įstatymai, išskyrus jos kolizines taisykles. Jūsų naudojimuisi svetaine taip pat gali būti taikomi kiti vietiniai, valstijos, nacionaliniai ar tarptautiniai įstatymai.

 

Naudodamiesi „Kasima“ arba tiesiogiai susisiekdami su mumis, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su šia privatumo politika. Jei nesutinkate su šia privatumo politika, neturėtumėte naudotis mūsų svetaine ar naudotis mūsų paslaugomis. Jei toliau naudojatės svetaine, tiesiogiai bendraujate su mumis arba paskelbsite šios privatumo politikos pakeitimus, kurie neturi didelės įtakos Jūsų asmeninės informacijos naudojimui ar atskleidimui, tai reiškia, kad jūs sutinkate su šiais pakeitimais.

 

 

Jūsų sutikimas

 

Atnaujinome privatumo politiką, kad suteiktume jums visišką skaidrumą, kas nustatoma, kai lankotės mūsų svetainėje ir kaip ji naudojama. Naudodamiesi mūsų svetaine, registruodami paskyrą ar pirkdami, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

 

 

Nuorodos į kitas svetaines

 

Ši privatumo politika taikoma tik Paslaugoms. Paslaugose gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių „Kasima“ nevaldo ir nekontroliuoja. Mes neatsakome už tokių svetainių turinį, tikslumą ar išreikštas nuomones, o mes tokių svetainių netiriame, nestebime ir netikriname jų tikslumo ar išsamumo. Atminkite, kad kai naudojate nuorodą, kad pereitumėte iš Paslaugų į kitą svetainę, mūsų privatumo politika nebegalioja. Jūsų naršymui ir sąveikai bet kurioje kitoje svetainėje, įskaitant tas, kurios turi nuorodą mūsų platformoje, taikomos tos svetainės taisyklės ir politika. Tokios trečiosios šalys gali naudoti savo slapukus ar kitus metodus, kad surinktų informaciją apie jus.

 

Slapukai

 

„Kasima“ naudoja „slapukus“, kad nustatytų mūsų svetainės sritis, kuriose lankėtės. Slapukas yra nedidelė duomenų dalis, kurią jūsų žiniatinklio naršyklė saugo jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje. Mes naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainės veikimą ir funkcionalumą, tačiau jie nėra būtini jų naudojimui. Tačiau be šių slapukų tam tikros funkcijos, pvz., vaizdo įrašai, gali būti nepasiekiamos arba Jums reikės įvesti prisijungimo duomenis kiekvieną kartą, kai lankotės svetainėje, nes negalėsime prisiminti, kad buvote prisijungę anksčiau. Daugumoje interneto naršyklių slapukus galima išjungti. Tačiau jei išjungsite slapukus, gali būti, kad negalėsite tinkamai arba visai negalėsite naudotis mūsų svetainės funkcijomis. Slapukuose niekada nededame asmeniškai identifikuojamos informacijos.

 

 

Slapukų ir panašių technologijų blokavimas ir išjungimas

 

Kad ir kur būtumėte, savo naršyklę taip pat galite nustatyti taip, kad ji blokuotų slapukus ir panašias technologijas, tačiau šis veiksmas gali užblokuoti pagrindinius mūsų slapukus ir neleisti tinkamai veikti mūsų svetainei, todėl gali būti, kad negalėsite visiškai išnaudoti visų jos funkcijų ir paslaugų. Taip pat turėtumėte žinoti, kad užblokavę slapukus savo naršyklėje taip pat galite prarasti dalį išsaugotos informacijos (pvz., išsaugotą prisijungimo informaciją, svetainės nuostatas). Skirtingos naršyklės suteikia jums skirtingus valdiklius. Išjungus slapuką ar slapukų kategoriją, slapukas iš jūsų naršyklės neištrinamas, tai turėsite padaryti patys savo naršyklėje, norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite naršyklės pagalbos meniu.

 

 

Pakartotinės rinkodaros paslaugos

 

Mes naudojame pakartotinės rinkodaros paslaugas. Kas yra pakartotinė rinkodara? Skaitmeninėje rinkodaroje pakartotinė rinkodara (arba pakartotinis taikymas) yra skelbimų teikimo internete praktika žmonėms, kurie jau lankėsi jūsų svetainėje. Tai leidžia jūsų įmonei atrodyti, kad jie „seka“ žmones internete, teikdami skelbimus dažniausiai naudojamose svetainėse ir platformose.

 

 

Mokėjimo detalės

 

Dėl bet kokios Jūsų pateiktos kredito kortelės ar kitos mokėjimo apdorojimo informacijos mes įsipareigojame, kad ši konfidenciali informacija bus saugoma kuo saugiau.

 

 

Vaikų privatumas

 

Mes renkame informaciją iš vaikų iki 13 metų, kad pagerintume savo paslaugas. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad jūsų vaikas mums pateikė asmens duomenis be Jūsų leidimo, susisiekite su mumis. Jei sužinome, kad surinkome Asmens duomenis iš jaunesnių nei 13 metų amžiaus asmenų, nepatikrinę tėvų sutikimo, imamės veiksmų, kad tą informaciją pašalintume iš savo serverių.

 

 

Mūsų privatumo politikos pakeitimai

 

Galime pakeisti savo Paslaugą ir politiką, todėl gali reikėti pakeisti šią Privatumo politiką, kad ji tiksliai atspindėtų mūsų Paslaugą ir politiką. Jei įstatymai nereikalauja kitaip, mes jums pranešime (pavyzdžiui, per mūsų paslaugą) prieš keisdami šią privatumo politiką ir suteiksime jums galimybę juos peržiūrėti prieš įsigaliojant. Tada, jei ir toliau naudositės Paslauga, būsite saistomi atnaujintos privatumo politikos. Jei nenorite sutikti su šia ar bet kokia atnaujinta privatumo politika, galite ištrinti savo paskyrą.

 

 

Trečiųjų šalių paslaugos

 

Mes galime rodyti, įtraukti arba pateikti trečiųjų šalių turinį (įskaitant duomenis, informaciją, programas ir kitų produktų paslaugas) arba pateikti nuorodas į trečiųjų šalių svetaines ar paslaugas („Trečiųjų šalių paslaugos“).

Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad „Kasima“ neatsako už jokias trečiųjų šalių paslaugas, įskaitant jų tikslumą, išsamumą, savalaikiškumą, galiojimą, autorių teisių laikymąsi, teisėtumą, padorumą, kokybę ar bet kurį kitą jų aspektą. „Kasima“ neprisiima ir neprisiims jokios atsakomybės Jums ar bet kuriam kitam asmeniui ar subjektui už jokias trečiųjų šalių paslaugas.

Trečiųjų šalių paslaugos ir nuorodos į Jas teikiamos tik kaip patogumas Jums, o jūs prieinate ir naudojatės visiškai savo rizika ir laikydamiesi tokių trečiųjų šalių sąlygų.

 

 

„Facebook Pixel“

 

„Facebook“ pikselis yra analizės įrankis, leidžiantis išmatuoti savo reklamos efektyvumą suvokiant žmonių veiksmus jūsų svetainėje. Galite naudoti pikselį, kad: įsitikintumėte, jog Jūsų skelbimai rodomi tinkamiems žmonėms. Kai naudojatės paslauga, „Facebook“ pikselis gali rinkti informaciją iš jūsų įrenginio. „Facebook“ pikselis renka informaciją, kuri saugoma pagal jos privatumo politiką

 

 

Stebėjimo technologijos

 

 -Slapukai

 

Mes naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainės veikimą ir funkcionalumą, tačiau jie nėra būtini jų naudojimui. Tačiau be šių slapukų tam tikros funkcijos, pvz., Vaizdo įrašai, gali būti nepasiekiamos arba jums reikės įvesti prisijungimo duomenis kiekvieną kartą, kai lankotės svetainėje, nes negalėsime prisiminti, kad buvote prisijungę anksčiau.

-Sesijos

 

„Kasima“ naudoja „Sesijas“, kad nustatytų mūsų svetainės sritis, kuriose lankėtės. Sesija yra nedidelė duomenų dalis, kurią jūsų žiniatinklio naršyklė saugo jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje.

 

 

Informacija apie Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR)

 

Mes galime rinkti ir naudoti informaciją iš Jūsų, jei esate iš Europos ekonominės erdvės (EEE), ir šioje mūsų privatumo politikos skiltyje tiksliai paaiškinsime, kaip ir kodėl renkami šie duomenys ir kaip mes saugome šiuos duomenis pagal apsaugą nuo pakartojimo ar netinkamo naudojimo.

 

 

Kas yra BDAR?

 

BDAR yra ES masto privatumo ir duomenų apsaugos įstatymas, reglamentuojantis, kaip įmonės saugo ES gyventojų duomenis, ir sustiprina ES gyventojų asmeninių duomenų kontrolę.

 

BDAR aktuali visoms pasaulyje veikiančioms įmonėms, o ne tik ES įsikūrusioms įmonėms ir ES gyventojams. Mūsų klientų duomenys yra svarbūs nepriklausomai nuo to, kur jie yra, todėl mes įdiegėme BDAR kontrolę kaip pagrindinį standartą visoms mūsų operacijoms visame pasaulyje.

 

 

Kas yra asmens duomenys?

 

Bet kokie duomenys, susiję su identifikuojamu asmeniu. BDAR apima platų informacijos spektrą, kurį būtų galima naudoti atskirai arba kartu su kita informacija, siekiant identifikuoti asmenį. Asmens duomenys neapsiriboja asmens vardu ar el. pašto adresu. Kai kurie pavyzdžiai yra finansinė informacija, politinės nuomonės, genetiniai duomenys, biometriniai duomenys, IP adresai, fizinis adresas, seksualinė orientacija ir tautybė.

 

 

Duomenų apsaugos principai apima tokius reikalavimus:

 

 -Surinkti asmens duomenys turi būti tvarkomi sąžiningai, teisėtai ir skaidriai ir turėtų būti naudojami tik taip, kaip asmuo pagrįstai tikisi.

 -Asmens duomenys turėtų būti renkami tik tam tikram tikslui pasiekti ir jie turėtų būti naudojami tik tam tikslui. Organizacijos turi nurodyti, kodėl joms renkami asmens duomenys reikalingi.

 -Asmens duomenys turi būti saugomi ne ilgiau, nei būtina jų tikslui pasiekti.

 -Žmonės, kuriems taikomas BDAR, turi teisę susipažinti su savo asmeniniais duomenimis. Jie taip pat gali paprašyti savo duomenų kopijos ir atnaujinti, ištrinti, apriboti arba perkelti į kitą organizaciją.

 

 

Kodėl BDAR yra svarbus?

 

BDAR prideda keletą naujų reikalavimų, kaip įmonės turėtų apsaugoti asmenų renkamus ir tvarkomus asmens duomenis. Tai taip pat padidina atitikties riziką didinant vykdymą ir skiriant didesnes baudas už pažeidimą. Be šių faktų, tai tiesiog teisinga. „Kasima“ tvirtai tikime, kad jūsų duomenų privatumas yra labai svarbus, ir mes jau turime tvirtą saugumo ir privatumo praktiką, kuri viršija šio naujo reglamento reikalavimus.

 

 

Asmens duomenų subjekto teisės - prieiga prie duomenų, perkeliamumas ir ištrynimas

 

Esame pasiryžę padėti savo klientams įvykdyti BDAR duomenų subjekto teisių reikalavimus. „Kasima“ tvarko arba saugo visus asmens duomenis visiškai patikrintose, su DPA suderintais tiekėjais. Mes išsaugome visus pokalbių ir asmeninius duomenis iki 6 metų, nebent jūsų paskyra būtų ištrinta. Tokiu atveju mes pašaliname visus duomenis pagal mūsų paslaugų teikimo sąlygas ir privatumo politiką, tačiau nelaikome jų ilgiau nei 60 dienų.

 

Mes žinome, kad jei dirbate su ES klientais, turite sugebėti suteikti jiems galimybę pasiekti, atnaujinti, gauti ir pašalinti asmens duomenis. Nuo pat pradžių įdiegėme savitarną ir visada suteikėme jums prieigą prie Jūsų ir klientų duomenų. Mūsų klientų aptarnavimo komanda yra čia, kad galėtumėte atsakyti į visus klausimus, susijusius su darbu API.

 

Jei pateiksite užklausą, turime vieną mėnesį jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis.

 

Mes neparduodame savo vartotojų asmeninės informacijos.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šias teises, susisiekite su mumis.

 

 

Susisiekite su mumis.

 

Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis.

 

  -El. Paštu: e-commerce@kasima.lt

  -Telefono numeris: +370 6 682 2211

  -Per šį adresą: Mažeikių g., 17A, Telšiai, Lietuva